Aktualności

Cezar Śląskiego Biznesu dla ArcelorMittal Poland

02/09/2013

ArcelorMittal Poland znalazł się w gronie trzech firm, którym Katowicka Loża Business Centre Club przyznała statuetkę Cezara Śląskiego Biznesu. Reprezentujący naszą firmę, podczas tegorocznej XVIII Śląskiej Gali BCC w Promnicach, członek Zarządu Surojit Ghosh, powiedział: „Zdobycie statuetki Cezara Śląskiego Biznesu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Traktujemy go jako uhonorowanie naszej wieloletniej pracy na rzecz modernizacji polskiego hutnictwa”.

 

Śląska Gala BCC, która odbyła się w niedzielę, 1 września 2013 r., na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice, jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi elity intelektualne, finansowe i polityczne regionu - to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia tych środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem