Aktualności

Charytatywny marszobieg w ArcelorMittal Poland

08/10/2014

Już po raz drugi pobiegliśmy w Marszobiegu Charytatywnym, w Krakowie i Dąbrowie Górniczej w ramach Tygodnia Zdrowia. Po raz pierwszy – do biegu w charytatywnym celu dołączyli także pracownicy Koksowni Zdzieszowice. Po wytyczonej w 3 oddziałach - w Krakowie, Dąbrowie Górniczej i Zdzieszowicach trasie, wspólnie przebiegliśmy ponad 10,5 tys. kilometrów. Pieniądze, które udało się zebrać zostaną przekazane na rzecz chorych dzieci naszych pracowników.

Punktualnie o godz. 10 pracownicy pojawili się przy bramie głównej dąbrowskiego zakładu ArcelorMittal, aby wziąć udział w wyścigu. Towarzyszył im dyrektor generalny ArcelorMittal Poland Manfred Van Vlierberghe “Biegniemy po nasze zdrowie, a tym samym pomagamy innym. To wspaniała inicjatywa. Jestem naprawdę szczęśliwy, że po raz drugi z rzędu tak wiele osób bierze w niej udział”- powiedział.

W marszobiegu wzięli udział pracownicy ArcelorMittal Poland, spółek zależnych oraz przedstawiciele związków zawodowych. Każdy kilometr był wart 5zł. W sumie pracownicy pokonali 10 654 km, co pozwoliło uzbierać kwotę 53 270 zł.

Każdy z pracowników mógł pokonać trasę wybierając dla siebie najdogodniejszy sposób, czyli idąc, biegnąć, maszerując z kijami (Nordic Walking). Atmosfera w trakcie marszobiegu była wspaniała i każdy robił co w swojej mocy, by uzbierać jak najwięcej pieniędzy.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem