Aktualności

Coroczne spotkanie z klientami

30/11/2017

Spotkanie z okazji Dnia Klienta ArcelorMittal w obszarze europejskiego segmentu wyrobów płaskich odbyło się 27 listopada w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Takie spotkania wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń naszej firmy. Są okazją do wymiany doświadczeń i podtrzymania dotychczasowych, dobrych relacji z naszymi klientami.

- Jesteśmy tu po to, by odpowiadać na pytania i wspierać działalność biznesową firm, które reprezentujecie, oferując rozwiązania, które wyjdą naprzeciw waszym potrzebom. Bardzo nam zależy na budowaniu dobrej więzi i współpracy z odbiorcami naszych wyrobów - mówił Tomasz Plaskura, dyrektor sprzedaży ArcelorMittal Europe – Wyroby Płaskie na Europę, witając gości corocznego spotkania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma  stale podnosi jakość obsługi. Szybką, wydajną i niezawodną współpracę zapewnia cyfryzacja procesów handlowych w ArcelorMittal. Klienci już  korzystają  z platformy SteelUser, która daje m.in. możliwości personalizowania raportów. Dzięki  e-fakturowaniu optymalizowane są koszty administracyjne i minimalizowane potencjalne błędy.

Znacząco skrócił się też czas przetwarzania dokumentów. Spośród wielu korzyści dla klientów wynikających z wdrożenia usług cyfrowych warto podkreślić wsparcie techniczne z wykorzystaniem aplikacji Steel Advisor czy też możliwości automatycznego wprowadzania zamówień. Równie ważnym w naszej firmie projektem będzie Przemysł 4.0.  - Realizujemy te działania, ponieważ słuchamy tego, co nam mówicie, by sprostać waszym wymaganiom i dostarczać te produkty, których potrzebujecie – zapewniał Tomasz Plaskura

Rozmowy kuluarowe były właśnie okazją do wymiany doświadczeń, co zgodnie potwierdzali kontrahenci. Sprzyjała temu atmosfera, którą zapewnił koncert Atom String Quartet. Gościnnie wystąpił Sebastian Karpiel-Bułecka.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem