Aktualności

Czas pracy i czas zabawy

27/12/2016

Sylwester pod naszym mecenatem

Noc sylwestrowa kończąca rok jest okazją do wspaniałej zabawy. Tegoroczny Sylwester pod gołym niebem, w Krakowie odbędzie się w trzech miejscach.

Mecenasem tych wieńczących rok wydarzeń jest ArcelorMittal Poland.


Po raz pierwszy sylwestrowy koncert dla wszystkich zaplanowano w Nowej Hucie. Scena zostanie ustawiona przed Teatrem Ludowym.

- Nowa Huta to dzielnica historycznie i nierozerwalnie z krakowską hutą stali związana. Tu mieszka wielu hutników, ich dzieci i wnuki.  Chcielibyśmy ich wszystkich zaprosić  do zabawy w miejscu, które być może dobrze znają, ale które teraz objawi się im w nowym, odświętnym  wymiarze – podkreśla Anna  Bochenek z Biura Komunikacji ArcelorMittal Poland. 

Sylwestrowa krakowska noc rozpocznie się o godz. 21. Wtedy do zabawy porwie nowohucian szalony popis zespołu Coverowego Vinie Band, a magiczne dźwięki saksofonu przeniosą zebranych w szalone lata sześćdziesiąte. 

Usłyszymy największe taneczne przeboje tej dekady w nowych swingowych aranżacjach: szlagiery Mieczysława Fogga, Sławy Przybylskiej, Niebiesko-Czarnych przeplatane  hitami międzynarodowych gwiazd takich jak The Beatles, Bee Gees czy Elvis Presley w nowych odsłonach przygotowanych przez artystów specjalnie na ten wieczór. 

Stary rok krakowianie będą mogli pożegnać nie tylko w Nowej Hucie. W mieście Noc Sylwestrowa pod gołym niebem obejmie trzy dzielnice: Nową Hutę, Stare Miasto i Podgórze. 

Te trzy wydarzenia połączy sylwestrowa zabawa, ale zróżnicuje rodzaj prezentowanej muzyki. W Rynku Podgórskim w sentymentalną podróż wraz z historią polskiej piosenki zabierze nas Waldemar Domański  wraz z DJem. 

W tym roku na Rynku Krakowskim, bawić się będą nieco młodsi mieszkańcy - do muzyki młodych artystów oraz przenikliwych i wibrujących elektronicznych bitach legendarnego duetu — Novika & Mr.Lex. Wystąpi także debiutująca w Krakowie DJ Charlie, którą krakowska publiczność zna z kolektywu SZUM, a zwieńczeniem nocy będzie uniwersalna muzyka do tańca.

 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem