Aktualności

Diamentowa nagroda dla ArcelorMittal Poland

16/09/2015

ArcelorMittal Poland otrzymał Diament do statuetki Cezara Śląskiego Biznesu - nagrodę przyznawaną najlepszym przedsiębiorcom przez katowicką lożę Business Centre Club. Podczas tegorocznej XX Gali Śląskiej BBC, która odbyła 30 sierpnia w Promnicach, statuetkę w imieniu Zarządu firmy odebrał Mirosław Motyka, dyrektor Biura Współpracy z Instytucjami Państwowymi oraz Integracji Branży Hutniczej.

Podczas Gali Grzegorz Schetyna, minister spraw zagranicznych wręczył zasłużonym członkom BCC Złote Krzyże Zasługi. Członkowie Loży zostali również wyróżnieni Odznakami Honorowymi za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP, które w imieniu wicepremiera, ministra gospodarki wręczył podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Mariusz Haładyj. Tradycyjnie już podczas Gali wręczone zostały nagrody w konkursie Cezary Śląskiego Biznesu. Przyznano też  trzy Diamenty, w tym jeden dla ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem