Aktualności

Dni Równowagi za nami

28/09/2017

Ponad 100 pracowników ArcelorMittal Poland wzięło aktywny udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Dni Równowagi.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się lekcje tai chi: w 2 grupach ćwiczyło łącznie 41 osób.

W Krakowie, Zdzieszowicach i Dąbrowie Górniczej odbywały się warsztaty motywacyjne, których uczestnicy  uczyli się sposobów wizualizacji, pozwalających realizować plany i marzenia. Jak przekonywała trener, marzeń nie można skrywać przed światem, a wyobraźnia powinna  wspierać ich  realizację.

Z kolei na zajęciach z technik uważności „mindfulness” można było  nauczyć się sztuki życia tu i teraz. Praktyka mindfulness pomaga zredukować skutki stresu, wpływa na wzrost koncentracji, lepsze zrozumienie komunikatów i intencji innych osób, a także zwiększa kreatywność.

- Dni Równowagi po raz kolejny organizujemy we wrześniu. To dobry moment na zastanowienie się nad własnym balansem praca-życie. Co roku zapraszamy pracowników do różnych aktywności, które mają pomóc nam znaleźć wewnętrzną równowagę, zredukować stres czy lepiej zarządzać swoim czasem. Przede wszystkim przekonujemy jednak, że praca i dom to dwa nierozłączne, przeplatające się obszary naszego życia, których nie możemy oddzielić od siebie grubą kreską. Dlatego też staramy się pokazywać, jak można czerpać satysfakcję z samej pracy i nie funkcjonować w przekonaniu, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero po 16 - powiedziała Marta Marczewska z Biura GEDP, Szkoleń i Rekrutacji, koordynująca całe wydarzenie.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem