Aktualności

Do siego roku – Sylwester w Krakowie

03/01/2017

ArcelorMittal Poland, mecenas Sylwestra w Krakowie, życzy do siego roku!

Na trzech scenach, w trzech dzielnicach: Nowej Hucie, Podgórzu i Starym Mieście, w trzech muzycznych klimatach, 90 tysięcy mieszkańców Krakowa powitało Nowy Rok 2017.

Sylwester w Krakowie rozpoczął się o 21.00, symultanicznie, na Rynku Głównym i w Nowej Hucie. W pobliżu Sukiennic publiczność oczarował występ Teatru KTO, który zaprezentował nocną wersję spektaklu „Pereginus”. Przy Teatrze Ludowym w Nowej Hucie, dla uczestników sylwestrowej prywatki koncertował zespól ViniBand.

 O 22.30 na Scenie Głównej, na Rynku Głównym przed która bawiło się około 20 tys. uczestników, pojawiła się Charlie, która swoim setem przez godzinę rozgrzewała publiczność. Jednocześnie, w namiocie na Rynku Podgórskim, Waldemar Domański i Michał Wasilewski znany jako dj Vasil rozpoczęli pojedynek na najbardziej znane przeboje minionych dekad.

 Pół godziny przed północą na Rynku Głównym swój koncert rozpoczęła formacja XXANAXX. Zespół, w czteroosobowym składzie, zaprezentował utwory z obu autorskich albumu. Artyści nie zapomnieli o swoich największych hitach – „Story”, „Stay” czy „Disappear”.

 Dokładnie o północy powitano Nowy Rok - jednocześnie na wszystkich trzech scenach. Ponieważ w Krakowie w tym roku odstąpiono od pokazu fajerwerków, zmianę kalendarza podkreśliły wystrzały confetti, w deszczu których uczestnicy Sylwestra w Krakowie składali życzenia najbliższym. Nowa formuła pożegnania starego roku pod nocnym niebem, została ciepło przyjęta przez uczestników wydarzenia.

 ArcelorMittal Poland, mecenas Sylwestra w Krakowie, życzy do siego roku!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem