Aktualności

Dobry Pracodawca 2011

06/02/2012

ArcelorMittal Poland został uhonorowany tytułem Lidera Odpowiedzialności Społecznej Dobry Pracodawca 2011, potwierdzającym pozycję firmy w gronie najlepszych pracodawców.


Program ten ma na celu upowszechnianie zasad odpowiedzialnego biznesu, którego jednym z ważniejszych aspektów jest kształtowanie dobrych relacji z pracownikami, a także wskazanie liderów – najlepszych pracodawców. Patronat nad Programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. 

Uzyskanie tego tytułu potwierdza status naszego przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby pracowników i otoczenia, z którą warto się związać i współpracować. Jest także wyrazem uznania za zaangażowanie w życie społeczności lokalnych i realizowanie projektów z obszaru CR.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem