Aktualności

Dumni z nas

30/07/2015

ArcelorMittal Poland w kategorii Najlepszy Produkt i Mokate SA w kategorii Duma Regionu, Loża Katowicka Business Centre Club w kategorii Najlepszy Wizerunek, 3S SA w kategorii Najlepsza Usługa – to te firmy zajęły pierwsze miejsca w śląskiej edycji plebiscytu Proud of You – Dumni z Was.

16 czerwca, w auli im. prof. Zbigniewa Messnera w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników śląskiej edycji plebiscytu Proud of You – Dumni z Was 2015. W kategorii Najlepszy Produkt bezkonkurencyjna okazała się firma ArcelorMittal Poland,  na którą zagłosowało 928 osób.

Główną ideą projektu Proud of You jest docenienie przedsiębiorców przez przedsiębiorców. Plebiscyt służy nawiązywaniu, a z czasem wzmacnianiu więzi i pozytywnych relacji pomiędzy firmami z różnych branż. W konsekwencji pozwala budować wspólny biznes.

Ogłoszony po raz pierwszy w 2014 roku przez redakcję dwujęzycznego magazynu „Biznesu Regionów” plebiscyt pod hasłem Proud of You – Dumni z Was, w którym przedstawiciele firm polskich działających na terenie Dolnego Śląska mogli wyróżnić i docenić firmy zagraniczne z tego obszaru, spotkał się dużym zainteresowaniem regionalnych środowisk biznesowych i gospodarczych. Dowodem na to była zarówno duża liczba osób, które oddały swój głos (blisko 6000), jak i wysoka frekwencja podczas gali finałowej w grudniu, kiedy ogłoszono wyniki plebiscytu.

W kategorii  Najlepszy Produkt z ArcelorMittal Poland konkurowały: American Heart of Poland SA, Farby Kabe Polska Sp. z o.o., Polski Koks SA  i Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania SA.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem