Aktualności

Działamy lokalnie w Krakowie - zdobądź grant na realizację swojego pomysłu!

26/02/2020

ArcelorMittal Poland oraz Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa zapraszają do udziału w programie grantowym "Działamy lokalnie", który dedykowany jest organizacjom pozarządowym działającym na rzecz mieszkańców Krakowa.

Składane projekty powinny mieścić się w jednym z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo i edukacja. Granty powinny zostać wykorzystane na konkretny projekt, działanie, poszerzenie działalności czy zaproponowanie jej beneficjentom czegoś nowego w ofercie. Nie mogą natomiast zostać przeznaczone na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. na opłacenie mediów).

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył pulę 100 000 zł, a wysokość grantu może wynieść od 5 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Termin składania wniosków upływa 3 kwietnia.

Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 kwietnia.

Dokumenty dotyczące programu:

Regulamin

Wniosek

Sprawozdanie

Klauzula informacyjna

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32 776 79 54 lub adresem e-mail: magdalena.kusmierz@arcelormittal.com. 

Zapraszamy!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem