Aktualności

Dzień Hutnika i Dzień Dziecka z ArcelorMittal Poland

22/05/2018

W tym roku na nasze obchody Dnia Dziecka i Dnia Hutnika zapraszamy całe rodziny do jednej z trzech lokalizacji: 26 maja będziemy świętować na łące przy Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, 9 czerwca na tzw. Górce Środulskiej w Sosnowcu i tradycyjnie w Zdzieszowicach na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji 16 czerwca.

W programie rodzinnego pikniku wielki Adventure Park, w którym (w zależności od wieku/wzrostu) może wziąć udział każdy, a w nim: bubble ball, pojazdy Rhino, ścianka wspinaczkowa, euro bungee, kule wodne, zoorbing, tor dla minijepów i dmuchańce.

W tym roku mona także zbierać punkty za korzystanie z wyznaczonych atrakcji Adventure Park podczas pikniku. Punkty zebrane na specjalnych kartach można potem wymienić na gadżety ArcelorMittal Poland w specjalnym „sklepiku” na terenie pikniku (liczba gadżetów ograniczona).

Na scenie zobaczymy artystów znanych z muzycznych talent show: The Voice of Poland i Mam Talent, którzy zaśpiewają największe przeboje muzyczne, a wieczorem razem wystąpią w wielkim finale. Na zakończenie planujemy pokaz sztucznych ogni!

Startujemy o 15.00! Przyjdźcie z rodziną i znajomymi. Do zobaczenia!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem