Aktualności

Dzień Równowagi w ArcelorMittal Poland

04/09/2015

W ostatnim tygodniu sierpnia w ArcelorMittal Poland już po raz kolejny obchodzony był Dzień Równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym. Z tej okazji zespół szkoleń przygotował wiele zajęć, kursów i warsztatów dla pracowników. Miały one pomóc w przećwiczeniu technik relaksacji, zniwelowaniu stresu i nauczeniu się sztuki godzenia życia prywatnego i zawodowego. Aktywnie uczestniczyło w tych zajęciach ponad 120 pracowników.

Powodzeniem cieszył się masaż biurowy, czyli kwadrans odpoczynku dla kręgosłupa, profesjonalnie wykonywany przez fizjoterapeutę oraz „reset umysłowy”, czyli szkolenie ze sztuki niemyślenia. Okazuje się, że każdemu potrzebnych jest kilka chwil wyciszenia i odpoczynku dla umysłu.

Natomiast zainteresowani coachingiem mogli poznać swoje mocne i słabe strony podczas godzinnej, indywidualnej sesji z coachem.

Pracownicy mogli również wziąć udział w wyjątkowym warsztacie antystresowym. Aby pomóc uczestnikom odciąć się od gonitwy dnia codziennego, zajęcia prowadzone były w plenerze – na terenie zielonej, rekreacyjnej części Dąbrowy Górniczej. Jako najprostsze rozwiązanie w walce ze stresem w miejscu pracy polecany był na przykład oddech przeponowy. Uczestnicy ćwiczyli również bardziej zaawansowane techniki, takie jak trening autogenny Schultza.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem