Aktualności

Dzień Ziemi- nowoczesna i zrównoważona stal. Zobacz film

22/04/2022

Dziś obchodzimy Dzień Ziemi. Został on ustanowiony w Stanach Zjednoczonych w 1969 roku. Od tej pory 22 kwietnia zwracamy szczególną uwagę na naszą planetę i rozmawiamy o tym jak o nią dbać.

Dzień Ziemi to idealny moment, aby mówić o planach, tych małych i tych dużych, które przysłużą się Ziemi.

Celem Grupy ArcelorMittal jest produkcja stali, która stanie się integralną częścią zrównoważonej, niskoemisyjnej gospodarki i doprowadzi do neutralności klimatycznej. Jesteśmy gotowi na zmianę technologii produkcji stali z konwencjonalnej na zieloną. W zakładach ArcelorMittal w Europie chcemy obniżyć emisję CO2 o 35% do roku 2030, a do 2050 roku chcemy osiągnąć neutralność klimatyczną

Obejrzyj film ArcelorMittal Poland o tym jak nowoczesna i zrównoważona może być stal.

Film dostępny jest tutaj

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem