Aktualności

Edukacyjnie w kinie

29/10/2014

Podobnie jak w roku ubiegłym, kolejną edycję Programu Edukacyjnego ZainSTALuj się i nowy rok szkolny otwarła wyjątkowa atrakcja – seanse edukacyjne w kinach.

Na spotkania edukacyjne, które realizowane były przez cały październik, zaprosiliśmy uczniów szkół współpracujących z naszą firmą w ramach programu ZainSTALuj się. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z ArcelorMittal i szansa na bliższe poznanie jednego z najważniejszych pracodawców w regionie. W trakcie spotkań uczniowie usłyszeli również kilka wskazówek dotyczących świadomego wyboru pracy zawodowej oraz rozwijania swoich mocnych stron.

Najbardziej wyczekiwanym punktem programu była zawsze projekcja filmu „Narodziny stali”, ukazującego proces produkcji stali w trójwymiarze. Po obejrzeniu filmu uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w quzie i wygrać nagrody. Oczywiście nie mogliśmy nie wykorzystać w pełni miejsca, w którym spotykaliśmy się z uczniami – finałem wydarzeń był zawsze sens filmu fabularnego z bieżącego repertuaru kina. Młodzież oglądała historię Powstania Warszawskiego w obrazie Jana Komasy „Miasto 44”.

W zeszłym roku w seansach edukacyjnych w kinach wzięło udział ponad 400 osób – tym razem spotkaliśmy się z około 700 uczniami!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem