Aktualności

Euro Show w Sosnowcu

25/05/2012

Kilka tysięcy hutników wraz z rodzinami i mieszkańcami okolicy, 19 maja bawiło się na pikniku  zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka i hutniczego święta w Sosnowcu – Zagórzu. Stadion KS Górnik stał się po raz kolejny areną wielkiego rodzinnego spotkania.

Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem Euro Show 2012– wszak do piłkarskiego święta pozostało zaledwie kilka dni. Podczas oficjalnego przywitania gości, Stefan Dzienniak, dyrektor ds. relacji zewnętrznych i projektów specjalnych, członek Zarządu ArcelorMittal Poland, powiedział:

 - Pikniki są doskonałą okazją do umacniania więzi łączącej nas, hutników. Jako firma mamy szansę stać się  światowym liderem produkcji, stąd równie istotna jest współpraca z lokalną społecznością. Życzę Wam wszystkim udanej zabawy.

Organizator przygotował wiele atrakcji sprzyjających rodzinnej zabawie, m.in. konkursy związane z tematyką piłki nożnej.  W strefie kibica uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w meczu na mega piłkarzykach. W  namiotach dzieci miały do dyspozycji paletę kolorowych kredek i farb i malowały swoje dzieła sztuki, które później można było podziwiać na wernisażu.

Dorośli również nie mogli narzekać na nudę. Najpierw orkiestra z krakowskiego oddziału ArcelorMittal zagrała popularne utwory muzyki rozrywkowej. Później do tańca na scenie głównej grał zespół disco–polo.  W rodzinnej atmosferze mijały kolejne godziny tej fantastycznej imprezy, a jej finałem był koncert gwiazdy wieczoru.  Zespół Kombii zaśpiewał swoje największe hity.

 Zapraszamy do obejrzenia foto galerii

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem