Aktualności

Filary Polskiej Gospodarki 2014

20/04/2015

Nagroda dla zdzieszowickiej koksowni

ArcelorMittal Poland Oddział w Zdzieszowicach otrzymał tytuł „Filar Polskiej Gospodarki” 2014 i znalazł się w ścisłej czołówce X edycji rankingu przygotowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz firmę badawczą ARC Rynek i Opinia.

 Zdzieszowicki oddział ArcelorMittal Poland został doceniony za wspieranie i promowanie zatrudnienia w regionie, rozwój przedsiębiorczości oraz zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

 - Cieszy nas to wyróżnienie tym bardziej, że zostało przyznane m.in. przez przedstawicieli władz samorządowych województwa opolskiego – prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz starostów powiatów. To ich zdaniem zdzieszowicki oddział zasługuje na miano lidera w województwie i jest wzorem do naśladowania - skomentował Czesław Sikorski, członek Zarządu ArcelorMittal Poland, dyrektor zarządzający ds. produkcji koksu i projektów specjalnych.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 15 kwietnia w Warszawie firmę reprezentowali: dyrektor Oddziału Zdzieszowice Wojciech Kaczmarek i rzeczniczka prasowa ArcelorMittal Poland, Sylwia Winiarek.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem