Aktualności

Firma ArcelorMittal otrzymała zgodę od Komisji Europejskiej na zakup Ilvy

07/05/2018

Firma ArcelorMittal ogłasza, że otrzymała zgodę od Komisji Europejskiej na zakup Ilva S.p.A przez AM Investco Italy Srl.

Zgoda Komisji Europejskiej została wydana po zakończeniu drugiej fazy postępowania wyjaśniającego w sprawie nabycia Ilvy, na podstawie zobowiązania spółki do zbycia swoich zakładów we Włoszech, Rumunii, Macedonii, Czechach, Luksemburgu i Belgii, jak zakomunikowano 13 kwietnia.

Zgoda przyznana przez Komisję Europejską to krok milowy w przedsięwzięciu nabycia Ilvy, który zbliża spółkę do zamknięcia transakcji. Oczekuje się, że nastąpi to w najszybszym możliwym terminie.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem