Aktualności

Forum Ekologiczne w Krakowie wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców nowej Huty.

23/04/2010

23 kwietnia odbyło się IV już spotkanie z cyklu Forów Ekologicznych, organizowanych z inicjatywy ArcelorMittal Poland.

Forum Ekologiczne jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z ochroną środowiska. Te cykliczne spotkania mają na celu współpracę pomiędzy firmami z Nowohuckiego Obszaru Gospodarczego, urzędami, instytucjami naukowymi oraz przedstawicielami społeczności lokalnych. Są platformą, dzięki której przedsiębiorcy mogą przedyskutować aktualne problemy dotyczące ekologii i zaprezentować działania zmierzające do zminimalizowania negatywnego oddziaływania przemysłu na środowisko.

Na spotkania zapraszanych jest ponad 50 firm, które w największym stopniu wpływają na środowisko (spośród ponad 100 działających na terenie Nowohuckiego Obszaru Gospodarczego), przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta Krakowa, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz rad dzielnic: XIV – Czyżyny, XV – Mistrzejowice, XVI – Bieńczyce, XVII – Wzgórza Krzesławickie i XVIII – Nowa Huta.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem