Aktualności

Godło „TERAZ POLSKA” dla powłoki Granite® Storm

12/06/2014

Wyprodukowane przez świętochłowicki oddział ArcelorMittal Poland powłoki organiczne Granite® Storm to jeden z laureatów XXIV edycji konkursu „Teraz Polska”.
Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs adresowany był do przedsiębiorców oferujących najwyższej jakości produkty i usługi, wyróżniających się nowoczesnością działania, pragnących promować własną wyjątkowość oraz umacniać wizerunek dóbr oferowanych na polskim rynku. W konkursie mogły brać udział także gminy, instytuty naukowo-badawcze i firmy opracowujące projekty innowacyjne.
- W tym roku odnotowaliśmy ok. 20-proc. wzrost liczby aplikacji do Konkursu „Teraz Polska” w porównaniu z rokiem ubiegłym. To dla nas najlepszy dowód, że Godło „Teraz Polska” jest nadal wyjątkowym sposobem wyróżnienia się na rynku i najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców - mówił prezentując wyniki Dyrektor Konkursu Teraz Polska, Michał Lipiński
W tegorocznej edycji konkursu najliczniej reprezentowaną branżą były firmy spożywcze, informatyczne oraz oferujące rozwiązania dla przemysłu wydobywczego. Nowością tegorocznej edycji było ustanowienie we współpracy z Ministerstwem Gospodarki specjalnej podkategorii konkursu dla firm odznaczających się dużym potencjałem eksportowym. Nagrodzenie najlepszych firm o wysokim poziomie eksportu jest dobrym narzędziem wspierania polskiej gospodarki i promocji patriotyzmu gospodarczego.
Wszystkie wnioski zgłoszone do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska” zostały przekazane do ocen w Branżowych Komisjach Ekspertów, które do 28 marca 2014 roku przeprowadziły weryfikację przyjętych ankiet. Głównymi kryteriami oceny weryfikacyjnej produktów i usług były: jakość, innowacyjność, ocena walorów użytkowych, satysfakcja klientów, wielkość sprzedaży oraz rynki zbytu.
Granite® Storm to nowa powlekana powłoką organiczną stal przeznaczona do produkcji pokryć dachowych, która zapewnia przedłużoną trwałość, matowe wykończenie i wyjątkową elastyczność. Materiał sprawdzi się zwłaszcza w projektach, w których szczególną rolę odgrywa estetyka i trwałość, a oferując najwyższy poziom niezawodności stanowi także doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pokrycia dachów.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem