Aktualności

Huta od nowa: interaktywny reportaż o krakowskim oddziale ArcelorMittal Poland

21/06/2017

Huta od nowa - tak nazywa się reportaż o krakowskim oddziale ArcelorMittal Poland. Nazwa jest przewrotna: ma nie tylko pokazać, że zakład historycznie związany jest z Nową Hutą, ale przedstawić,  jak zmieniał się na przestrzeni lat, jak odnawia swoje instalacje, a także, jak stara się podążać za duchem zmian. 
Reportaż interaktywny "Huta od nowa" powstawał kilka miesięcy. W reportażu znaleźć można wideo-wywiady z długoletnimi pracownikami firmy. Każdy z nich opowiada z własnej perspektywy o zmianach i historii swojego życia, która przeplatała się z historią huty.

Reportaż podzielony został na cztery rozdziały. Pierwszy poświęcony jest akcji Photoday, która odbyła się na terenie krakowskiej huty. W kolejnym można poznać pracowników ArcelorMittal Poland i zadać im pytania. Rozdział trzeci przedstawia inwestycje krakowskiego oddziału ArcelorMittal, a z rozdziału czwartego można dowiedzieć się, jak funkcjonuje druga - pod względem wielkości produkcji stali - huta w Polsce.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu i zapoznania się z nową odsłoną huty.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem