Aktualności

InduSTriALne inSTALacje wybrane

27/01/2015

W grudniu uczniowie szkół średnich i gimnazjalnych mogli spróbować swoich sił w konkursie fotograficznym. Postawiliśmy przed nimi niełatwe zadanie – musieli udowodnić, że instalacje ze stali to nie tylko element otaczającego nas krajobrazu, ale też idealny temat na świetne zdjęcie.

Z nadesłanych zgłoszeń zespół zainSTALuj się wybrał 10, które walczyły o zwycięstwo podczas głosowania internautów. To właśnie goście odwiedzający stronę zainSTALujsie.pl zdecydowali, do kogo powędrowały trzy nagrody główne – tablety Samsung Galaxy Tab4. W głosowaniu wzięły udział 2092 osoby, a laureatami konkursu zostali:

• Łukasz Broda, Zespół Szkół HTS w Krakowie, praca pt. „Piękno stalowej precyzji” - 33 proc. głosów

• Dominika Wojtanowicz, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Da Vinci w Tychach, praca pt. „Życie jest ciężką wspinaczką, ale widoki są piękne” - 30 proc. głosów

• Adrian Dudajek, Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, praca pt. „Pendolino już tam był, a Ty?” – 22 proc. głosów.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem