Aktualności

IV edycja stypendiów dla studentów AGH przed nami

05/10/2021

Najzdolniejsi studenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie znów mogą ubiegać się o nasze stypendia! Wnioski o stypendia w wysokości 900 zł brutto miesięcznie można składać do 31.10.2021 roku.

Kto może ubiegać się o stypendium?

IV edycja naszego programu stypendiów jest przeznaczona dla studentów I i II semestru studiów drugiego stopnia kierunku Inżynieria Materiałowa, którzy w poprzednim roku akademickim uzyskali średnią ocen przynajmniej na poziomie 4.0.

Zależy nam na tym, aby perspektywiczni studenci byli doceniani za swoje osiągnięcia, ponieważ to od ich motywacji i pracy zależy przyszłość. Jesteśmy liderem branży hutniczej właśnie dzięki ambitnym ludziom, dlatego chcemy wesprzeć studentów u progu ich zawodowej kariery. Sądzę, że to świetna okazja do nawiązania i zbudowania owocnej relacji, zarówno dla studentów, jak i naszej firmy – tłumaczy Karolina Muza-Adamiec, szefowa Biura Odpowiedzialności Biznesu, Różnorodności i Employer Brandingu.

Gdzie należy składać wnioski o stypendium?

Niezbędne dokumenty należy złożyć najpóźniej 31.10.2021 r. w dziekanacie wydziału, w ramach którego prowadzony jest wskazany kierunek studiów.

O przyznaniu 9-miesięcznych stypendiów zdecydują przedstawiciele naszej firmy i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, po przeanalizowaniu zgłoszeń ocenianych na podstawie poniższych kryteriów:

  1. Działalność w kołach naukowych,
  2. Publikacje naukowe,
  3. Aktywność organizacyjna na rzecz uczelni lub wydziału,
  4. Reprezentowanie uczelni w konkursach, zawodach, wolontariatach.

Szczegóły dot. zgłoszeń znajdują się tutaj.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem