Aktualności

Jesienne targi pracy

02/12/2013

Podczas jesiennej edycji targów pracy organizowanych na Politechnice Wrocławskiej (8 października), Krakowskiej (22 października), Śląskiej (23 października) oraz Akademii Górniczo-Hutniczej (7 listopada) Zespół Rekrutacji aktywnie wspierali ambasadorzy ArcelorMittal Poland.
Targi pracy są dobrą okazją do zdobywania informacji o firmach, poszukiwania pracy, praktyk lub zawodowego stażu. To także niepowtarzalna okazja do bezpośredniej wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy poszukującymi pracy, a grupą pracodawców. Podczas uczelnianych targów pracy na AGH można się było zapoznać z programem edukacyjnym ZainSTALuj się realizowanym w ArcelorMittal Poland. W ramach tego programu studenci mogą korzystać z bezpłatnych inicjatyw, m.in. takich jak warsztaty umiejętności miękkich. W najbliższym czasie ma być zorganizowany warsztat z personal brandingu, na którym będzie się można dowiedzieć jak kreować własną markę. Organizowane są także wizyty w zakładach, spotkania ze specjalistami, kursy języka branżowego. To bardzo cenne inicjatywy, które pozwalają studentom funkcjonować na konkurencyjnym rynku pracy.
Tego rodzaju konfrontacja umożliwia uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmie, procedurach, planach rekrutacyjnych oraz o wymaganiach stawianych przyszłym pracownikom.
Studenci na stoisku ArcelorMittal najczęściej pytali o możliwości odbycia praktyk i stażów, o kierunki, po których można znaleźć zatrudnienie w naszej firmie, o jej perspektywy i dzięki jakim inicjatywom podejmowanym w ramach programu ZainSTALuj się mogą być konkurencyjni na rynku pracy.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem