Aktualności

Kalendarz 2016 - Stal towarzyszy nam od świtu do zmierzchu

07/12/2015

Po serii kalendarzy prezentujących naszych pracowników i osiągnięć firmy w ostatniej dekadzie, nadszedł czas na przedstawienie szerokiego spektrum produktów wykonanych ze stali. Postanowiliśmy się skupić na rzeczach codziennego użytku, tych najbardziej potrzebnych w naszym życiu. Jak się okazało jest ich tak wiele, że trudno byłoby sobie wyobrazić życie bez stali.

Stal towarzyszy nam od rana, dźwięk budzika, prysznic, pyszna kawa z ekspresu, budzi nas do życia. Kiedy już znajdziemy się w kuchni, widzimy, że większość przedmiotów potrzebnych do przygotowania posiłku wykonana jest ze stali. A w pracy, czy to w warsztacie, czy biurze nie trudno się przekonać, że stal jest częścią naszego świata. Dookoła stalowe puszki, pędzle, narzędzia, przybory do pisania - to tylko część przedmiotów codziennego użytku, które pokazaliśmy  na kartach kalendarza na rok 2016.

Pokusiliśmy się o dodanie na każdej planszy hasła staLOVE, aby pokazać, że to co stalowe też może wzbudzać zainteresowanie, a nawet zachwyt. Mamy nadzieję, że i w Was ten kalendarz wzbudzi zachwyt.

http://poland.arcelormittal.com/uploads/pics/kalendarz2016.pdf

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem