Aktualności

Kalendarz pracowniczy 2015

18/12/2014

Już po raz piąty, z kart kalendarza, będą na nas spoglądać pracownicy ArcelorMittal Poland. Tym razem jego tematem przewodnim jest 10-lecie naszej firmy, które obchodziliśmy w mijającym roku. Każda karta kalendarza poświęcona jest naszym sukcesom od początku ArcelorMittal w Polsce. Tak więc ze styczniowej planszy o społecznościach lokalnych dowiadujemy się, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat na edukację, ochronę zdrowia i bezpieczeństwo przeznaczyliśmy aż 12 mln złotych, a z planszy październikowej, że w ciągu dekady udało nam się wyprodukować 50 mln ton stali. Każda karta kalendarza poświęcona jest różnym aktywnościom z życia firmy, z których jesteśmy dumni.

Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w sesjach zdjęciowych, a także podzieliły się z nami swoimi pomysłami związanymi z realizacją kalendarza na rok 2015.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem