Aktualności

Kampania #ilovesteel na firmowym koncie Twitter@ArcelorMittal

08/04/2015

 

Stal jest niezwykłym materiałem, a wiedza z nią związana jest nie mniej niesamowita. 1 kwietnia ArcelorMittal ruszył z kampanią -#ilovesteel- na firmowym koncie Twitter @ArcelorMittal, aby pokazać i przypomnieć światu jak fantastyczna jest nasza stal.  

 
Czy wiesz, że 7 stalowych puszek oddanych do recyklingu może zaoszczędzić wystarczająco dużo energii, aby zasilić 60 watową żarówkę przez 26 lat? Albo, że pierwszy wielki piec został wymyślony przez Chińczyków w VI w p.n.e. ? Czy wiesz również, że średnia waga gorącowalcowanego kręgu jest porównywalna do wagi czterech dorosłych Afrykańskich słoni? To tylko kilka interesujących informacji związanych z produkowaną przez nas codziennie stalą. 
 

 Włącz się w naszą kampanię na Twiterze #ilovesteel oraz #ilovescience. Kampania będzie trwała do końca czerwca.  

https://twitter.com/arcelormittal

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem