Aktualności

Kartka z odzysku. Od huty dla Huty, czyli kreatywne warsztaty dla seniorów

12/03/2018

ArcelorMittal Poland zaprasza wszystkich seniorów z Nowej Huty i z Krakowa na bezpłatne warsztaty tworzenia recyklingowych kartek wielkanocnych. Będziemy kleić, ciąć, wydzierać i tworzyć unikalne kartki, do których dołączymy nasiona zielonego symbolu zbliżających się świąt – rzeżuchy.

Wszystkie wykonane w ten sposób kartki wielkanocne z życzeniami od twórców będziemy rozdawać nowohucianom w alei Róż i na placu Centralnym.

Kartki zrobione ręcznie mają większą wartość, choć wykonamy je z materiałów pozornie mało wartościowych!

Warsztaty odbędą się 20 marca w godz. 10-14 w budynku Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych na osiedlu Centrum C 10 (wejście od strony NOT) w sali nr 103. Można przyjść na całe warsztaty lub choćby na chwilę. 

Wszystkim uczestnikom zapewniamy słodki poczęstunek i materiały do wykonania kreatywnych kartek. Jednak jeśli macie w domu niepotrzebne tasiemki, koronki, guziki czy stare gazety z kolorowymi rysunkami możecie przynieść je na warsztaty. Na pewno się przydadzą!

Kartki będzie z nami tworzyć nowohucka aktywistka i jedna z najbardziej kreatywnych kobiet w dzielnicy, która współpracuje z seniorami - Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz.

Seniorzy zróbmy nowohucianom niespodziankę, pokażmy im jakie cuda można wykonać z tektury, starych gazet i guzików! Pokażmy jakie zdolności w nas drzemią. Podejmujecie wyzwanie? Do zobaczenia 20 marca!

Kiedy: 20 marca godz. 10.00-14.00

Gdzie: MOWIS, osiedle Centrum C 10 (wejście od strony NOT), sala 103

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem