Aktualności

Koksownie ArcelorMittal Poland oferują sprzedaż koksu opałowego

29/07/2022

Kierownictwo spółki ArcelorMittal Poland podjęło decyzję o sprzedaży koksu opałowego zarówno podmiotom fizycznym na potrzeby ogrzewania gospodarstw domowych jak i dużym odbiorcom.

Koks opałowy jest doskonałym paliwem służącym do ogrzewania domów, czy budynków, które posiadają piece czy kotły węglowe.

- Zdecydowaliśmy się wyjść z taką ofertą na rynek ponieważ koks ma bardzo dobre wartości kaloryczne i skład fizyko-chemiczny – zużycie tony koksu to minimum 1,3 do 1,5 tony węgla. Jest pozbawiony substancji smolistych (praktycznie nie powoduje powstawanie smogu). Już dziś warto pomyśleć o zimie i zabezpieczyć się w to paliwo – powiedział Czesław Sikorski, wiceprezes ArcelorMittal Poland

W sprawie szczegółów zamówienia i odbioru koksu prosimy o kontakt z p. Aleksandrem Krupą:

tel: 77 445 23 44; aleksander.krupa@arcelormittal.com

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem