Aktualności

Kolejny rok współpracy – ArcelorMittal Poland wspiera krakowską Juliadę

01/07/2013

Rok 2013 to trzeci z kolei rok kiedy ArcelorMittal jest głównym sponsorem trwającej od początku lipca Juliady. Bez wahania została podjęta decyzja o wsparciu krakowskiej imprezy sportowo-rekreacyjnej, jako że zdrowy tryb życia oraz sport amatorski propagowane wśród młodzieży (i nie tylko) to jedne z głównych założeń globalnej polityki Odpowiedzialnego Biznesu koncernu ArcelorMittal.


Dbałość o zdrowie oraz rozwój intelektualny młodzieży to jedne z naszych priorytetów. Staramy się z jednej strony umożliwiać młodym ludziom dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej atrakcyjnych metod nauczania, z drugiej zaś równie mocno zależy nam na ich rozwoju fizycznym, a co za tym idzie, szeroko pojętym zdrowiu –  wierzymy, że te dwa obszary można, a nawet należy łączyć – mówi Karolina Muza, szef zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.


Pomimo trudnych wyzwań jakie 2013 rok stawia przed przemysłem metalurgicznym, ArcelorMittal Poland nie rezygnuje ze wsparcia projektów społecznych i w miarę możliwości realizuje je we współpracy z miastami, w których znajdują się oddziały spółki. Instytucje z województw: małopolskiego, śląskiego i opolskiego również w tym roku wzbogacą się o nowe pracownie multimedialne, sprzęt strażacki, sprzęt medyczny czy fundusze mające na celu wsparcie projektów z obszaru ochrony środowiska. Coraz prężniej działa także wolontariat pracowniczy, który nie tylko zbliża do siebie ludzi i sprawia, że przestają być anonimowi w tak dużych koncernach, ale również jest kolejnym dowodem na to, że koncern ArcelorMittal to nie tylko największy producent stali, ale również wrażliwy na sprawy społeczne, odpowiedzialny pracodawca. Nie należy zapominać o wieloletniej i bardzo owocnej współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, dzięki której tysiące fanów muzyki rokrocznie bawi się podczas koncertów Sacrum Profanum oraz Festiwalu Muzyki Filmowej.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem