Aktualności

Konkurs Ogrody Nowej Huty rozstrzygnięty

02/06/2011

Dobiegł końca konkurs na lokalizację ogrodów w ramach projektu Ogrody Nowej Huty, realizowanego przez ArcelorMittal Poland i Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie pod patronatem lokalnych władz. Jury zdecydowało, że Ogrody Nowej Huty powstaną na terenie przy budynkach komunalnych w Ruszczy przy ul. Jeziorko 42c oraz na terenie zielonym przy nowym bloku na osiedlu Piastów 65

Projekt społeczny Ogrody Nowej Huty, zainicjowany przez ArcelorMittal Poland i Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida na początku 2011 r., zakłada tworzenie w dzielnicach nowohuckich dostępnych dla mieszkańców i przyjaznych terenów zielonych. Z pomocą wykwalifikowanego ogrodnika jeszcze w tym roku mieszkańcy wybranych budynków rozpoczną sadzenie roślin.

- Udział ArcelorMittal Poland w projekcie Ogrody Nowej Huty wpisuje się w politykę naszej firmy, która poza globalną dbałością o środowisko naturalne w procesach produkcji, troszczy się również
o zrównoważony rozwój życia społeczności lokalnych -
powiedziała Jolanta Malicka, Eko-Ambasador ArcelorMittal Poland.  

Więcej informacji o projekcie Ogrody Nowej Huty można znaleźć na stronie www.ogrodynh.pl. Projekt jest objęty patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Bogusława Kośmidra.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem