Aktualności

Konkurs pod patronatem pary prezydenckiej

06/03/2015

W lutym w Pałacu Prezydenckim rozdano nagrody w konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”. Konkurs odbył się w ramach realizacji programu polityki rodzinnej i objęty był honorowym patronatem pary prezydenckiej. ArcelorMittal znalazł się w zaszczytnym gronie 19 finalistów konkursu, a nagrodę w Pałacu Prezydenckim odebrała dyrektor HR Monika Roznerska.

Celem konkursu było upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie zatrudnienia przyjaznego rodzinie. Wyróżnienia - rozdane w 3 kategoriach (małe, średnie i duże przedsiębiorstwo) - trafiły do firm, które dają pracownikom szansę łączenia życia rodzinnego i zawodowego.

Kapituła Konkursu oceniała dobre praktyki w takich obszarach, jak: elastyczna organizacja pracy, przerwy w pracy związane z rodzicielstwem, wsparcie materialne pracowników-rodziców, ułatwienia w opiece nad dziećmi oraz udogodnienia w zakresie wypoczynku, czasu wolnego, zdrowia i edukacji.

Dobre praktyki zgłoszone przez ArcelorMittal Poland to m.in. przedszkola w Dąbrowie Górniczej i Krakowie, dofinansowania i refundacje z ZFŚS dla pracowników i ich rodzin do wypoczynku urlopowego i wypoczynku po pracy, możliwość uzupełniania wykształcenia i szkolenia językowe, Tydzień Zdrowia czy Pracowniczy Program Wsparcia - „Nie jesteś sam- zapytaj o drogę”.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem