Aktualności

Konstrukcje ze stali ArcelorMittal

12/06/2017

Nowa siedziba NATO

ArcelorMittal Europe dostarczył stal - głównie stalowe konstrukcje i płyty stropowe - na budowę nowej siedziby NATO w Brukseli.

Nowoczesny obiekt składa się z biur, centrum konferencyjnego na 2251 miejsc, restauracji na 600 osób i parkingu na 3331 samochodów. Budynek ma 254 tys. metrów kwadratowych powierzchni i pomieści 4700 pracowników.

ArcelorMittal, poprzez centra dystrybucyjne w Hiszpanii (Orense i Getafe), dostarczył profile stalowe walcowane na gorąco na budowę konstrukcji budynku. ArcelorMittal Construction dostarczył płyty stropowe Cofraplus® 77 oraz blachy trapezowe konstrukcyjne dachowe Hacierco® 54 S i 74 S.

Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2012 roku, a zakończyła się w ubiegłym roku. Do nowej siedziby pracownicy przeniosą się jeszcze w tym roku.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem