Aktualności

Kraków: zmiana terminu realizacji programu minigrantów „Działamy lokalnie”

27/03/2020

ArcelorMittal Poland oraz Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w lutym zaprosili przedstawicieli trzeciego sektora do udziału w programie grantowym "Działamy lokalnie 2020".

Jednakże w związku z obecną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i wynikającymi z tego kolejnymi ograniczeniami, również ArcelorMittal Poland musi podjąć szereg trudnych decyzji. Jedną z nich jest przesunięcie projektów społecznych zaplanowanych na najbliższy czas na późniejszy termin.

- Mając na uwadze dobre relacje z naszymi interesariuszami nie rezygnujemy z realizacji programu grantowego „Działamy lokalnie 2020”, a jedynie odsuwamy go w czasie. Na chwilę obecną wstrzymujemy nabór wniosków, który zostanie wznowiony, gdy sytuacja epidemiczna unormuje się – mówi Karolina Muza-Adamiec szef Odpowiedzialności Biznesu i Employer Branding.

Jeżeli będzie to możliwe, program zostanie wznowiony jesienią br. na warunkach umożliwiających elastyczne zaplanowanie i realizację zgłaszanych we wnioskach zadań.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem