Aktualności

Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2015

23/11/2015

Krakowski oddział ArcelorMittal Poland został laureatem Wojewódzkiego Konkursu „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2015” organizowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego w kategorii Pracodawca zatrudniający powyżej 250 pracowników. Gala wręczenia tytułów i statuetek odbyła się 19 listopada w Żydowskim Muzeum Galicja.

Konkurs został zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie po raz pierwszy i ma za zadanie promocję małopolskich pracodawców,  którzy wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosują również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Podejmowane działania zostały ocenione w kategorii zatrudnienie i organizacja pracy, materialne wsparcie pracowników w pełnieniu funkcji rodzicielskich, organizacja opieki nad dziećmi pracownika, a także zdrowie, wypoczynek i czas wolny pracowników.

Komisja konkursowa dokonała wyboru laureata w trzech kategoriach:

I kategoria: Pracodawca zatrudniający do 25 pracowników

II kategoria: Pracodawca zatrudniający do 250 pracowników

III kategoria: Pracodawca zatrudniający powyżej 250 pracowników

Ponadto najlepszym małopolskim pracodawcom przyznała wyróżnienia za podejmowane działania.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem