Aktualności

Mamy stypendia dla studentów AGH w Krakowie

06/10/2020

Rusza trzecia edycja programu stypendiów, w ramach którego wspieramy najzdolniejszych studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wnioski o stypendia w wysokości 900 zł brutto miesięcznie można składać do 31.10.2020 roku.

O stypendia mogą się ubiegać studenci I i II semestru studiów drugiego stopnia na kierunku inżynieria materiałowa, którzy w poprzednim roku akademickim uzyskali średnią ocen przynajmniej na poziomie 4.0. Wnioski należy składać do końca października w dziekanacie wydziału, na którym prowadzony jest wskazany kierunek studiów.

O przyznaniu 9-miesięcznych stypendiów zdecydują przedstawiciele naszej firmy i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, po przeanalizowaniu zgłoszeń ocenianych na podstawie poniższych kryteriów:

  1. Działalność w kołach naukowych,
  2. Publikacje naukowe,
  3. Aktywność organizacyjna na rzecz uczelni lub wydziału,
  4. Reprezentowanie uczelni w konkursach, zawodach, wolontariatach.

Szczegóły dot. zgłoszeń znajdują się tutaj.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem