Aktualności

Medal Europejski BCC dla Granite® Storm

28/08/2014

187 przedsiębiorców z całej Polski otrzymało Medale Europejskie przyznawane przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club w XXV edycji konkursu. Wśród nagrodzonych znalazł się też ArcelorMittal Poland – za powloki Granite® Storm.

Jak powiedział podczas gali prezes BCC Marek Goliszewski, celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na unijnym rynku oraz przybliżenie idei UE środowisku przedsiębiorców.  - Medal Europejski jest uhonorowaniem Państwa wysiłków, pracy, osiągnięć, które zakreślają globalne koło - mówił podczas uroczystości w Operze Narodowej.

W tegorocznej edycji nagrodzono firmy z branż m.in. finansowej, budowlanej, przemysłowej, spożywczej oraz usługowej.

Granite® Storm to nowa powlekana powłoka organiczna przeznaczona do produkcji pokryć dachowych, która zapewnia przedłużoną trwałość, matowe wykończenie i wyjątkową elastyczność. Materiał sprawdza się zwłaszcza w projektach, w których szczególną rolę odgrywa estetyka i trwałość, a oferując najwyższy poziom niezawodności stanowi także doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pokrycia dachów. W czerwcu br. powłoki Granite® Storm otrzymały też godło Teraz Polska.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem