Aktualności

Na targach pracy

10/03/2017

Wiosna to dla studentów czas intensywnych poszukiwań atrakcyjnych ofert wakacyjnych praktyk, staży i pracy. Nasza firma po raz kolejny wychodzi młodym inżynierom naprzeciw, spotykając się z nimi podczas uczelnianych targów pracy. 6 marca nasze stoisko targowe na Politechnice Śląskiej było mocno oblegane przez przyszłych inżynierów.

Mieli oni okazję nie tylko bliżej poznać profil ArcelorMittal Poland i oferty praktyk i pracy, ale także zapoznać się z inicjatywami podejmowanymi w ramach programu edukacyjnego ZainSTALuj się.

Ze studentami rozmawiali przedstawiciele ArcelorMittal Poland z działu HR oraz z Biura Automatyki, Informatyki Przemysłowej i Modeli, dzięki którym zainteresowani studenci mogli dowiedzieć się szczegółów dotyczących codziennej pracy w naszej firmie

Kolejne spotkanie ze studentami odbędzie się 5 kwietnia podczas Targów Pracy AGH w Krakowie, na które serdecznie zapraszamy. 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem