Aktualności

Nagroda „Innowator 2019” dla ArcelorMittal Poland

29/05/2019

ArcelorMittal Poland ze statuetką „Innowator 2019”! Nasza firma została doceniona przez kapitułę konkursu w kategorii: Instytucja wspierająca innowacje, za wdrażanie rozwiązań angażujący społeczność lokalną, wspieranie akcji wolontariackich oraz tworzenie i wspieranie projektów społecznych.

Konkurs „Innowator” organizowany jest cyklicznie przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej,  a nagrody przyznawane są przedstawicielom biznesu, nauki i samorządu za działania na rzecz innowacyjności. W gronie 23 tegorocznych laureatów znalazły się więc innowacyjne uczelnie, przedsiębiorstwa i instytucje, które wspierają innowacje.

Uroczysta gala „Innowator” odbyła się w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”. W wydarzeniu wziął udział Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz naukowcy z 40 jednostek naukowych i instytucji z Europy, Ameryki Północnej, Południowej oraz Afryki.

Statuetka „Innowator 2019” przyznawana jest instytucjom i firmom, które mają kreatywne, nowatorskie podejście do swojej działalności, a także stawiają na innowacje w nauce i biznesie będąc wzorem dla innych organizacji.

- Dobre relacje z sąsiadami to bardzo ważny obszar działalności każdej firmy, która odpowiedzialnie prowadzi swój biznes. Dla nas działania na rzecz lokalnych społeczności to nie tylko materialne wsparcie mierzone liczbą zer na koncie instytucji, stowarzyszenia czy lokalnych aktywistów. My staramy się tworzyć, zmieniać, angażować. Wychodzić z innowacyjnymi projektami, które inspirują mieszkańców do dbania o zdrowie, edukację i środowisko -  mówi Monika Roznerska, dyrektor personalny ArcelorMittal Poland, która odebrała statuetkę „Innowator 2019”. – Mieszkańcom wolimy dawać wędkę, a nie rybę, motywować,mobilizować do współodpowiedzialności, szacunku dla innych i gotowości do świadczenia pomocy. Dopingujemy i wspieramy także naszych pracowników, którzy sami angażują się w wolontariat dla dzieci, starszych, niepełnosprawnych. To daje nam wszystkim olbrzymią satysfakcję i poczucie, że poza radością z osiągania kolejnych szczebli kariery jest jeszcze wielka frajda z robienia czegoś dla innych – bezinteresownie – dodaje.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem