Aktualności

Niecodzienny kalendarz ArcelorMittal Poland

10/01/2011

Tradycja przygotowywania kalendarzy pracowniczych ma w ArcelorMittal Poland kilkuletnią historię. W tym roku postanowiliśmy jednak odejść od kalendarzy prezentujących np. budowle wzniesione z wyprodukowanej przez nas stali na rzecz pokazania ludzi, bez których nasze produkty nie mogłyby powstać, czyli naszych pracowników. Mieli oni również swój udział w tworzeniu treści tegorocznego kalendarza

Zakłady i poszczególne funkcje wsparcia poprosiliśmy o przygotowanie ciekawostek zaczerpniętych z ich codziennej pracy. To w oparciu o te ciekawostki budowaliśmy plansze na poszczególne miesiące. Na zdjęciach znajdują się osoby zatrudnione w poszczególnych zakładach, zarówno menedżerowie, jak i pracownicy liniowi, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w sesji. Takie porównania, jak to zestawiające bryłkę koksu z piłeczką tenisową czy informacja o tym, że kształtowniki wyprodukowane w dąbrowskich walcowniach mogłyby utworzyć 6 ścieżek na Księżyc rzeczywiście oddziałują na wyobraźnię – pokazują naszą działalność z innej strony.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem