Aktualności

Nominacja do nagrody „Firma Dobrze Widziana”

10/02/2012

20 stycznia w Katowicach odbyło się seminarium zatytułowane  „Czy jesteś Firmą Dobrze Widzianą”. Połączono je z wręczaniem nominacji w konkursie pod nazwą „Firma Dobrze Widziana” na najlepszy wizerunek w kontekście Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Konkurs organizowany jest po raz trzeci przez Business Center Club w 16 województwach. Miło nam poinformować, że wśród 5 nominowanych firm w województwie śląskim znalazł się ArcelorMittal Poland.


Wyróżnienie to jest wyrazem uznania oraz podziękowaniem dla ArcelorMittal Poland za zaangażowanie w życie społeczności lokalnych i realizowanie projektów z obszaru CSR. Pozostałe cztery nominacje powędrowały do firm: Żywiec S.A., Fluor, CTL Maczki-Bór S.A. oraz ENERGOPROJEKT-KATOWICE S.A. Nominację w imieniu ArcelorMittal Poland odebrały Karolina Muza i Magdalena Kuśmierz.

Ponadto podczas spotkania każdy z nominowanych miał okazję podzielić się wiedzą oraz własnymi doświadczeniami w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu z pozostałymi uczestnikami panelu dyskusyjnego i zaproszonymi gośćmi. Konkurs Firma Dobrze Widziana został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wręczenie nagród 16 laureatom konkursu „Firma Dobrze Widziana” odbędzie się w pierwszej połowie tego roku w Warszawie, podczas uroczystej gali.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem