Aktualności

O stali na Twitterze

09/11/2016

Nie od dzisiaj słyszymy: „jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”. A ponieważ firma istnieje, ma czym się pochwalić i chce rozmawiać z interesariuszami, postanowiła dołączyć do społeczności Twittera. Należą już do niej inne zakłady ArcelorMittal, np. Ostrawa, Dofasco, Gandawa, Gałacz, a nawet ArcelorMittal Orbit itp.

Dla nie do końca wtajemniczonych – Twitter to serwis społecznościowy, podobny do np. popularnego Facebooka. Umożliwia szybkie zamieszczanie informacji, tzw „tweetów”, publikowanie zdjęć, krótkich filmów …

- Chcemy, by zarówno nasi pracownicy, jak i zewnętrzni interesariusze mogli szybko dowiedzieć się, co u nas słychać, by im umożliwić szybki kontakt z nami. Dlatego zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego oficjalnego profilu – wystarczy kliknąć w podany link: https://twitter.com/ArcelorMittalPL - mówi rzecznik prasowy firmy, Sylwia Winiarek.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem