Aktualności

Obserwuj ArcelorMittal Poland na Instagramie!

21/01/2019

Wszystko ma swoje miejsce. W stalowym świecie także. Dlatego w poszukiwaniu branżowych informacji zaglądacie na nasz kanał na Twitterze, po hutnicze ciekawostki sięgacie na Facebooka, a by być na bieżąco ze sprawami kariery w naszej firmie – otwieracie LinkedIn. Teraz przyszedł czas, by ArcelorMittal Poland zaistniał także w „obrazkowym” świecie.

Uruchomiliśmy firmowe konto na Instagramie!

Możecie na nim zobaczyć nasze huty „od kuchni”, w innym (na przykład nocnym) świetle, zobaczyć instalacje z zewnątrz czy sterownie. Obraz przemawia silniej niż tysiąc słów, pobudza wyobraźnię. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz hutniczy „kod obrazkowy” i ujęcia mniej lub bardziej znanych Wam zakamarków ArcelorMittal Poland. 

Obserwujcie nas na Instagramie tutaj: www.instagram.com/arcelormittal_poland/

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem