Aktualności

Performance Excellence Award

03/01/2012

ArcelorMittal Poland został wyróżniony nagrodą za doskonałość operacyjną (Performance Excellence Award) w kategorii „Innowacje w przywództwie, zarządzaniu i HR”.

Oficjalne wręczenie nagród przyznawanych w Grupie ArcelorMittal miało miejsce w Londynie, 12 grudnia. Nagrodę dla ArcelorMittal Poland odbierał prezes Zarządu Sanjay Samaddar wraz z członkami Zarządu: dyrektorem finansowym części wschodniej segmentu wyrobów płaskich w Europie Surojitem Ghoshem i dyrektorem personalnym Andrzejem Wypychem.

Kategoria, w której zwyciężył ArcelorMittal Poland S.A., obejmuje najlepsze praktyki w dziedzinie zaangażowania pracowników i rozwoju zarządzania. Wśród finalistów w tej kategorii znalazły się ArcelorMittal Krzywy Róg (Ukraina), Dofasco (Kanada) i Indiana Harbor (USA).

- To jest projekt, który prezentuje osiągnięcia ArcelorMittal Poland we wszystkich obszarach operacyjnych i zarządczych. Dlatego uważam, że na uznanie zasługują wszyscy pracownicy naszej firmy. To również potwierdzenie naszej dobrej współpracy ze związkami zawodowymi w tych trudnych czasach. Jako koordynator programu, chciałbym w imieniu członków Zarządu pogratulować załodze ArcelorMittal Poland i wyrazić moje serdeczne podziękowania za pełne zaangażowanie pracowników. Specjalne podziękowanie kieruję do prezesa Zarządu Sanjaya Samaddara za jego przykładne przywództwo – komentuje zdobycie prestiżowej nagrody dr Prodip Bhowal, dyrektor ds. zarządzania efektywnością w ArcelorMittal Poland oraz w części wschodniej segmentu wyrobów płaskich w Europie.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem