Aktualności

Przekaż Płomyki Nadziei

11/12/2012

Fundacja Nasze Dzieci organizuje zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację chorej Darii, córki pracownika ArcelorMittal Poland. Główną rolę w akcji odegra oryginalna pochodnia niesiona podczas sztafety z Ogniem Paraolimpijskim w Londynie, przez naszego pracownika, Filipa Kuźniaka.

Pochodnia z Paraolimpiady w Londynie odwiedzi kilkanaście miejsc (oddziały firmy i przyzakładowe przedszkola), w których Fundacja Nasze Dzieci zbiera „Płomyki Nadziei” - datki na leczenie chorej dziewczynki.  W ten sposób Fundacja chce pomóc w zakupie niezbędnego sprzętu medycznego i  leczeniu wielu schorzeń, na które cierpi mała Daria, m.in. padaczki lekoopornej, porażenia czterokończynowego i encefalopatii wielotorbielowatej.

A już 17  grudnia start WIELKIEGO FINAŁU akcji – ogólnodostępnej LICYTACJI POCHODNI, która potrwa do 24 grudnia. Kwotą wywoławczą będzie suma wszystkich Płomyków zebranych w kilkunastu skarbonach. Twój Płomyk jest bezcenny dla powodzenia akcji!
Aby dowiedzieć się więcej o akcji Przekaż Płomyki Nadziei, wejdź na stronę www.fundacja-naszedzieci.pl

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem