Aktualności

Raport zrównoważonego rozwoju za 2020 już jest!

21/06/2021

Raport Zrównoważonego Rozwoju ArcelorMittal Poland za rok 2020 jest już dostępny. Można w nim znaleźć informacje m.in. o bezpieczeństwie, obecnych wyzwaniach przemysłu stalowego oraz o zrównoważonych inwestycjach, które zrealizowaliśmy i inicjatywach społecznych.

- Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce jedenasty raport zrównoważonego rozwoju ArcelorMittal Poland, napisany według międzynarodowego standardu GRI (Global Reporting Initiative). Rok 2020 był dla nas pełen wyzwań, obfitował w trudne wydarzenia we wszystkich obszarach działalności naszej firmy, a my staraliśmy się radzić sobie z nimi w najlepszy możliwy sposób. Opisując te działania chcieliśmy pokazać Wam, jak potrafimy grać zespołowo w niełatwych sytuacjach. Poza tym w raporcie możecie przeczytać m.in. o niezmiennym priorytecie, jakim dla nas jest bezpieczeństwo, o wyzwaniach dla przemysłu stalowego oraz o inwestycjach, które udało nam się zrealizować. Nie zapominamy również o społecznościach lokalnych, z którymi współpracujemy i wspólnie realizujemy projekty społeczne. Jak co roku, dokument jest dostępny zarówno w języku polskim, jak i angielskim - mówi Karolina Muza-Adamiec, szefowa biura Odpowiedzialności Biznesu, Różnorodności i Employer Brandingu. 

Zobaczcie go tutaj. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mieli udział w przygotowaniu raportu.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem