Aktualności

Rekordowe 600…

17/02/2017

Dokładnie 30 lat temu nasi pracownicy z dąbrowskiego oddziału ustanowili rekord świata w sztafecie pływackiej i wpisali się do Księgi Guinnessa, pokonując łącznie 601 km. 17 lutego 1987 r. 20 pracowników na basenie w Technicznych Zakładach Naukowych pływało non stop przez 9 dni. Dokładnie przez 216 godzin, 50 minut i 16 sekund.

Po 30 latach postanowili się spotkać, by uczcić to wydarzenie i przepłynąć symboliczne 600 metrów. - Nie wszystkich uczestników udało się odnaleźć, ale nawet w okrojonym składzie zaplanowany dystans będzie łatwy do pokonania – mówi Jerzy Sufranowicz, pomysłodawca akcji, ambasador zdrowia ArcelorMittal Poland.

 Gratulujemy wszystkim, którzy 30 lat temu pokonali rekordowy dystans i tym, którzy dzisiaj zamierzają go upamiętnić.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem