Aktualności

Rodzinne pikniki w cieniu palm

17/06/2013

W scenerii „Tajemniczej Wyspy” kilka tysięcy hutników i pracowników hutniczych spółek z rodzinami bawiło się na piknikach z okazji hutniczego święta i Dnia Dziecka zorganizowanych w Sosnowcu 25 maja, a w Krakowie 8 czerwca.

Palmy, leżaki, plaża … Plażę wysypano i palmy ustawiono na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i na Stadionie Górnika w Sosnowcu. Wprawdzie na Śląsku pogoda nie dopisała, ale za to 8 czerwca nad lotniskiem w Krakowie zaświeciło – i to mocno - słońce. Jak zwykle najdłuższe kolejki ustawiały się przy dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach. A w strefie szalonego naukowca dzieci mogły poeksperymentować z suchym lodem. I nie tylko!
Można też było zagrać swój kawałek na gitarze i poczuć się na scenie jak gwiazda rocka. Nasze pikniki w tym roku swoimi występami uświetniły zespoły Lady Pank i Feel.   

Pod parasolami odbywały się towarzyskie rozmowy w gronie rodziny i znajomych z pracy. Powodzeniem cieszyły się kiełbaski  i steki z grilla. Miejsca przy stołach starczyło dla wszystkich.

Tego samego dnia odbyły się Dni Otwarte ArcelorMittal Poland, podczas których kilkaset osób mogło zajrzeć do krakowskiej i dąbrowskiej huty. Tym razem dodatkową atrakcją był trójwymiarowy film „Narodziny Stali”.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem