Aktualności

Rusza IX edycja konkursu "STALe przełamując bariery"

03/11/2020

Startuje dziewiąta edycja konkursu „STALe przełamując bariery”. Program realizowany wspólnie z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych AGH oraz Fundacją Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie ACADEMICA adresowany jest do studentów z niepełnosprawnościami, którzy biorą aktywny udział w życiu uczelni, działają społecznie czy są wolontariuszami oraz do tych tych, którzy na co dzień wspierają swoich niepełnosprawnych kolegów.

ArcelorMittal Poland realizuje program już od 2012 roku. We wszystkich dotychczasowych edycjach firma przekazała na stypendia łącznie 180 tysięcy złotych (łącznie z tegoroczną edycją) fundując 26 stypendiów w ramach ośmiu edycji. 

Ogłoszenie wyników konkursu w jeszcze w grudniu. 

Szczegóły na plakacie poniżej. 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem