Aktualności

Ruszyła „piątka” w krakowskiej hucie ArcelorMittal Poland

21/03/2011

Piec w krakowskiej hucie uruchomiony został po remoncie, który trwał od sierpnia ubiegłego roku.

17 marca o godz. 4.30, odbył się pierwszy spust surówki z wielkiego pieca nr 5 w Krakowie. Dzień wcześniej w zadmuchaniu pieca, poprzez symboliczne naciśnięcie przycisku na pulpicie w pomieszczeniu aparatury kontrolno-pomiarowej, uczestniczył dyrektor generalny i prezes Zarządu ArcelorMittal Poland Sanjay Samaddar wraz z członkiem Zarządu i dyrektorem zarządzającym Manfredem Van Vlierberghe.  Piec uruchomiony został po remoncie, który trwał od sierpnia ubiegłego roku.

 

Przygotowaniami do uruchomienia pieca po remoncie kierował bezpośrednio dyrektor Zakładu Wielkopiecowego Andrzej Uchto, a nadzorował je dyrektor Oddziału Surowcowego ArcelorMittal Poland Bogdan Mikołajczyk.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem