Aktualności

Sezon rowerowy czas zacząć

20/04/2017

22 kwietnia, w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej wielkie otwarcie sezonu rowerowego. Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa, ArcelorMittal Poland jest partnerem wydarzenia. – Od 2015 roku wspieramy tę imprezę, wpisuje się doskonale w naszą strategię odpowiedzialnego biznesu. Jednym z obszarów, który wspieramy jest właśnie sport amatorski. Bardzo nas cieszy, że mieszkańcy Dąbrowy i sąsiadujących miast aktywizują się i zachęcają swoich bliskich, przyjaciół do spędzania aktywnie wolnego czasu - mówi Karolina Muza, szef Biura Odpowiedzialności Biznesu w ArcelorMittal Poland.

Z okazji otwarcia sezonu odbędzie się festyn, początek o godz. 10. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji i konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem